TENNISERI!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TENNISERI!

Dobrodosli na forum! Zabavite se uz nas!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novosti

Ići dole 
+2
Micka95
Tennis Girl ADMIN
6 posters
AutorPoruka
Tennis Girl ADMIN
Admin
Tennis Girl ADMIN


Broj poruka : 100
Location : imas gajbu???-e,tu!!! :)
Datum upisa : 27.08.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Novosti   Novosti EmptyUto Avg 28, 2007 12:30 pm

novosti....
Nazad na vrh Ići dole
https://tenniseri.forumsr.com
Micka95

Micka95


Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.08.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyČet Avg 30, 2007 5:41 pm

Nakon Jelene Dokić, još jedan srbijanski tenisač traži drugu zastavu pod kojom bi igrao. Nezadovoljan tretmanom u Srbiji, Đoković bi igrao i za Mars. Tata Srđan pun je riječi hvale za Hrvatsku.

BEOGRAD - Otac najboljeg srbijanskog tenisača Novaka Đokovića je za beogradski list Press najavio da će njegov sin vjerojatno uskoro napustiti Srbiju i nastupati za neku drugu zemlju.

"Đokovići su veoma razočarani odnosom države prema vrhunskim sportašima, a tata Srđan najavljuje da će Novak uzeti državljanstvo bilo koje zemlje koja njegovom sinu ponudi ozbiljne uvjete za napredak", piše Press.

Novakov otac je izjavio kako bi njegov sin "igrao i za Mars", ako mu ponudi bolje uvjete, te kritizirao srbijanske političare da se, kad nešto nekome zatreba, "ponašaju kao faraoni, nedodirljivi su".

Tako Đoković stariji nije uspio nikoga zainteresirati za ideju da on izgradi teniski kamp za nadarenu djecu. Jednostavno nije uspio doći ni do jednog ministarstva.
Srđan Đoković kaže i da se njegov srednji sin Marko trenutačno nalazi u teniskom kampu u Valenciji. Ima 15 godina i vrlo je talentiran, a i treći sin Nenad, koji ima 11 godina, igra tenis.

"Idemo tamo gdje su nam djeca. Dakle, ako ne možemo u Srbiji, a očito ne možemo, onda odlazimo iz zemlje. To je definitivno. Ja još mogu podnijeti i taj trošak, a zamislite stotine roditelja koji to ne mogu", rekao je Srđan Đoković.

On je izrazio oduševljenje odnosom Hrvatske prema svojim sportašima koji su tamo, kako je rekao, uzdignuti na razinu božanstva.

"Razgovarao sam sa sadašnjim predsjednikom Hrvatskog olimpijskog odbora Zlatkom Matešom i on mi je rekao kako su u Hrvatskoj shvatili da su sportaši najbolji veleposlanici jedne zemlje u tranziciji, da je to najbolji brend za jednu državu kakva je Hrvatska... Predsjednik Mesić obavezno je na teniskom turniru u Umagu. Zar to jasno ne kazuje kakav je odnos države Hrvatske prema sportu?", rekao je za Press otac Novaka Đokovića.
Ljudi ovo je Propast!
Nazad na vrh Ići dole
Tennis Girl ADMIN
Admin
Tennis Girl ADMIN


Broj poruka : 100
Location : imas gajbu???-e,tu!!! :)
Datum upisa : 27.08.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyPon Sep 03, 2007 1:39 pm

ovo je malo starije...

Montreal
Nakon što je Novak Djoković savladao Rodžera Federera u finalu Masters turnira u Montrealu sinoć, teniska legenda Bjorn Borg izjavio je da je naš teniser veoma blizu osvajanja svoje prve Grand Slam titule.

"Djoković je definitivno spreman da osvoji Grand Slam. Ovaj momak može pobediti bilo kog igrača sa ATP Tour-a. To je upravo dokazao, jer ih je sve pobedio u poslednjih par dana. On je još uvek vrlo mlad, a već je na crti sa Federerom i Nadalom.

"On je sjajan igrač, ima odličnu igru, i može da igra na bilo kojoj vrsti podloge podjednako dobro. Imao je zapažen nastup na ovogodišnjem Vimbldonu, to može da učini i na US Open-u, ali sam siguran da će biti mnogo bolji na Grand Slam turnirima sledeće godine," završio je Borg.

Nole nakon jučerašnjeg meča:

"Još ne mogu da poverujem šta sam uradio na ovom turniru. U tri dana pobediti trojicu prvoplasiranih na ATP listi je nešto o čemu čovek čak i ne sanja. Ovo je bolje od svakog sna!"

"Ovo mi je druga titula na Mastersima, ali mislim da ne može da se poredi sa onom iz Majamija, jer sam sada pobedio trojicu prvoplasiranih sa ATP liste. Dokazao sam da mogu da igram najbolje na najvažnijim turnirima i da zaslužujem mesto na kome se nalazim. Bez obzira što sam sada na trećem mestu, moraću da predjem još dug put, ali sam posle Montreala još uvereniji da ću uspešno stići do cilja. Ne kažem da će to biti naredne godine, niti za dve godine, ali vreme je na mojoj strani i treba samo da ostanem usredsredjen kao što sam do sada bio. Nisam sebi postavio rok, već samo cilj", rekao je Djoković.
Nazad na vrh Ići dole
https://tenniseri.forumsr.com
~Mi$$ Ana Ivanovic~

~Mi$$ Ana Ivanovic~


Broj poruka : 32
Datum upisa : 01.09.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyPon Sep 03, 2007 7:37 pm

Ne mogu da verujem!!! Ako Nole napusti Srbiju...mi cemo propastu u tenisu! Ja u ovo ne verujem
Nazad na vrh Ići dole
**nooleee**

**nooleee**


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.09.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyPon Sep 03, 2007 9:46 pm

ljudi lazuuu...nema sanse noole da napusti srbiju posle onoga sto se dogodilo u mintrealu..lepo je dokazao...nece napustiti sigurno


Najbolji srpski teniser i treći reket sveta, Novak Djoković plasirao se u četvrto kolo US Open-a posle samo 102 minuta provedenih na terenu u meču šesnaestine finala.

U poslednjem nedeljnom meču na terenu Artur Eš, treći nosilac turnira je pun samopouzdanja, posle fantastične igre savladao Argentinca Huan Martin del Potra rezultatom 6:1, 6:3, 6:4 u okviru trećeg kola poslednjeg Grand Slam-a u 2007. godini.

Tokom celog meča srpski teniser je imao potpunu kontrolu nad svim elementima igre i bukvalno šarao terenom. Sjajan servis, odlična realizacija, besprekornost na mreži, impozantan broj vinera krasili su Noletovu igru u duelu protiv 18-godišnjeg Argentinca. U svakom setu Djoković je uspeo da napravi po dva brejka, dok je Del Potru to pošlo samo jednom za rukom, u finišu susreta.

"Veoma sam srećan zbog načina na koji sam igrao i pobedio, posle maratona koji sam imao pre dva dana," rekao je Djoković nakon meča.

"Ovo je prvi put u mojoj karijeri da sam igrao na najvećem terenu na svetu. To je sjajno iskustvo."

U okviru četvrtog kola Flešing Medouza Djoković će igrati protiv još jednog Argentinca, ovog puta Huana Monaka, 23. na svetskoj rang listi, koji je bio bolji od sunarodnika Agustina Kaljerija maksimalnim rezultatom. Monako je ove sezone osvojio tri titule: Poertšah, Kicbil i Buenos Ajres.

Dvojica tenisera sastali su se u prvom kolu Vimbldona pre dve godine, a trijumfovao je Novak rezultatom 6:3, 7:6, 6:3.

Ovaj meč odigraće se u utorak.

Plasmanom u osminu finala Otvorenog Prvenstva SAD, Novak Djoković načinio je najbolji rezultat na ovom turniru u dosadašnjem toku svoje profesionalne karijere.

Zahvaljujući pobedama u prva tri meča Novak će dobiti 150 ATP poena (za 75 biće u suficitu na novoj rang listi) i ček na 72.000 američkih dolara.
Nazad na vrh Ići dole
jana92

jana92


Broj poruka : 71
Godina : 32
Location : Na Palma de Mallorci...sa Nadalom
Datum upisa : 30.08.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptySre Sep 05, 2007 10:24 pm

nemojte da nam nole ode ubicu se... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
~Mi$$ Ana Ivanovic~

~Mi$$ Ana Ivanovic~


Broj poruka : 32
Datum upisa : 01.09.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptySre Sep 05, 2007 11:22 pm

pa ko hoce da ode...niko!!!
Nazad na vrh Ići dole
**nooleee**

**nooleee**


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.09.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyNed Sep 09, 2007 3:33 pm

ma pustite lupaju.....evo sta je djokovic izjavio posle meca protiv ferrera.... "Ovo je sjajno dostignuće, kako za mene, tako i za moju zemlju. Ponosan sam što ću predstavljati Srbiju u finalu," rekao je Djoković nakon meča.

mislim da je to dovoljan dokaz da nas nole neide nigde!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
jana92

jana92


Broj poruka : 71
Godina : 32
Location : Na Palma de Mallorci...sa Nadalom
Datum upisa : 30.08.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyNed Sep 09, 2007 9:07 pm

jupiiiiii... Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
**nooleee**

**nooleee**


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.09.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyNed Sep 09, 2007 11:38 pm

sve sto vas interesuje i ako ste u nedoumici zbog necega mozete pogledati noletov oficijalni sajt i sve tu pronaci....
Nazad na vrh Ići dole
Micka95

Micka95


Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.08.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyČet Okt 04, 2007 10:12 pm

ja sam bila tamo...
Nazad na vrh Ići dole
~Mi$$ Ana Ivanovic~

~Mi$$ Ana Ivanovic~


Broj poruka : 32
Datum upisa : 01.09.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyNed Okt 28, 2007 2:29 pm

kazite mi adresu!
Nazad na vrh Ići dole
Wanja_92

Wanja_92


Broj poruka : 19
Datum upisa : 24.10.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyNed Okt 28, 2007 8:22 pm

Dajte molim vas, Novak je najveci patriota kojeg sam ja videla, on obozava svoju zemlju, poznajem ga, ne znam kako mozete poverovati u ta sranja sto pisu Hrvati...
Nazad na vrh Ići dole
Wanja_92

Wanja_92


Broj poruka : 19
Datum upisa : 24.10.2007

Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti EmptyNed Okt 28, 2007 8:36 pm

Objavljen žreb za pretposlednji Masters u 2007. godini


Deseti mesec tekuće teniske sezone je na izmaku. Novak će istu zasigurno pamtiti kao najuspešniju u karijeri, i sa pravom očekivati da narednih godina bude još nemilosrdniji vladar velike scene "belog" sporta na putu ka ostvarenju svog profesionalnog cilja.

Učešće na Masters kupu u Šangaju (od 11. do 18. novembra) davno je osigurano. Do tada ostaje još jedna provera, još jedan test, ali i idealna prilika da se naš najbolji teniser još više približi drugom igraču sveta, Rafaelu Nadalu, s obzirom da je Srbin prošle godine ispao već u drugom kolu pariskog Mastersa, koji se posle dvanaest meseci od ponedeljka ponovo igra u dvorani Bersi.

Kao treći nosilac, Novak je slobodan na startu takmičenja u Parizu (tvrda podloga, 2.082.500 evra).

U drugom kolu rival najboljeg srpskog tenisera biće pobednik meča izmedju Fabrisa Santoroa (Francuska, 46. na svetu) i Alberta Montanesa (Španija, 48. na ATP listi).

Ako uspešno reši svoj prvi zadatak, Nole će se već u trećem kolu suočiti sa velikim izazovom u "obliku" Škotlandjanina Endija Mareja (15. nosilac turnira), koji poslednjih nedelja beleži izuzetne rezultate.

Potencijalni protivnici Djokovića u četvrtfinalu su Amerikanac Džejms Blejk, sedmi "kosturaš" i perspektivni Francuz, Rišar Gaske, koji je postavljen za 10. nosioca turnira.

Prvi reket sveta, Rodžer Federer na Novakovom putu je tek u polufinalu, dok je eventualni duel sa kraljem šljake moguć tek u finalu.

Branilac titule u Parizu je Rus Nikolaj Davidenko.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novosti Empty
PočaljiNaslov: Re: Novosti   Novosti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novosti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novosti
» Novosti...
» Novosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TENNISERI! :: ***SRPSKI TENNISERI*** :: Novak Djokovic-
Skoči na: